|
Ta dyskusja jest zbędna, bo Duda na pewno kontrakt z Wisłą przedłuży - może być to jednak na niekorzystnych dla Wisły warunkach (np tylko o rok i z względnie niska kwota odstępnego). Choć zakładam że to skrajny scenariusz, a wynegocjują jakiś kompromis.
Zresztą nawet menager przekazał że kontrofertę mają w drodze.
W sprawie Buksy było przeciąganie liny bez realnej kontroferty. Bo czym jest komunikat "poczekajmy do stycznia aż AB będzie sam decydowal" . Zupełnie tak jakby po 1 stycznia się cokolwiek zmieniło.
Młody Duda chce u nas zostać by sobie zapracować na transfer za granicę (tego nie ukrywa), to musi grać w esa. Nie zdziwię się więc jeśli i jego kontrakt będzie obwarowany możliwością niskiego wykupu w przypadku braku awansu do ekstraklasy.
|