nero napisał(a):

Czyli kogo? Imię i nazwisko.
Przpierdzielasz się, a artykuł jest normalny, opisujący co się wydarzyło w karierze tego chłopaka.
|
Maciej Iwański
Jakby to był normalny artykuł to byłby komentarz kogoś z otoczenia obecnej Wisły i nie byłby okraszony komunikatem że złożona oferta przedłużenia nie jest satysfakcjonująca.
Medialna gra na podbicie stawki za młodego i pójście na warunki otoczenia Dudy.
Dodatkowo wbicie szpilki w zle zachowanie Wisły przy wypożyczeniu do Garbarni co... Wyszlo młodemu Dudzie tylko na zdrowie.