sorino napisał(a):

Z tymi "propsami" dla wujka to bym się wstrzymał do czasu przedłużenia kontraktu.
Dzięki kontuzjom Bashy i Fernandeza, Wuja dał temu młodemu zawodnikami palec, ale patrząc na wypowiedzi "Pączka" to oczekiwania są tam na poziomie całej ręki. I te żale o wypożyczenie do Garbarni, aż przypomniał się pewien ojciec.
Wuja stawiając na młodego zawodnika bez zabezpieczenia kontraktowego zapędził się w kozi róg. Zobaczymy jak z tego wybrnie, oby nie sprzedał teraz Fernandeza.
|
Widać, że Wisła chce się dogadać, skoro mając jeszcze 1.5 roku kontraktu już zaczęła negocjacje.
https://weszlo.com/2022/08/15/kacper...wetka-historia
Maciej Iwański napisał(a):
|
â Otrzymaliśmy propozycję nowego kontraktu i wysłaliśmy kontrofertę. Obecna umowa, jak trwa jeszcze półtora roku i nie spieszymy się z podpisaniem kolejnej. Po zeszłorocznych perypetiach oraz wymuszonej zmianie w prowadzeniu Kacpra chcemy być bardziej ostrożni. Na razie wszystko wróciło do normy i jest bardzo dobrze, ale kiedy jest bardzo dobrze, należy zastosować wzmożoną czujność, bo ten stan bywa zgubny. Kacper uczciwość stawia na pierwszym miejscu i takimi ludźmi stara się otaczać.
|