Karherop napisał(a):

|
Bardzo dobry artykuł sponsorowany. Oczywiście sponsorowany przez menago.
|
Dokładnie.
Niektórych nic nie nauczył młody Buksa.
Jeżeli nie podpisze kontraktu, nie będzie grał. Nie daje konkretów i nie jest motorem napędowym zespołu. Jeżeli z menago przelicytują niech gra do końca kontraktu w CLJ. Albo siedzi tam na ławce. Najwyżej oszołomy od MC Hugiego będą pyskować, ale większość z nich gardzi karnetami, biletami czy pamiątkami więc kit im w tryby.
Liczy się tylko interes klubu i nie będzie 18-letni gówniarz ani jego niedorobiony menago dyktował warunków.
Nie podpisze - won z pierwszego składu. A gęgacze z internetu - nikt się nie powinien nimi przejmować.
Stan na 21 sierpnia 2022 roku jest taki że Duda ma zero goli, zero asyst i zero kluczowych podań. Gówno osiągnął i jest gówno wart. Pora przestać robić wunderkidy z każdego szczeniaka który nie potyka się o własne nogi. Naprawdę już wystarczy, to jest od dawna żenujące. Późniejsze kariery 99% tych piłkarskich geniuszy kończą się w ekstraklasie albo niższych ligach. Poważny futbol tych leszczy wydala. Nie dają rady w rezerwach poważnych klubów. Gówniarzowi Brzęczek pozwolił zagrać kilka meczy w pierwszym składzie w pierwszej lidze, głównie przez kontuzje - bo jest gorszy od Bashy, Fernandeza, Plewki (!!!) i już chce dyktować warunki?! Bo nie boi się sfaulować i piłka nie odskakuje mu na trzy metry, ale poza tym niewiele wnosi? W pierwszej lidze?
Szanujmy się.