Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27877
Stary 21.08.2022, 15:46
Póki co Duda gra raczej ze względu na formę i umiejętności, więc jak na razie jego wybór jest racjonalny.

Oczywiście jestem tego samego zdania, że awans i stawianie na lepszych w danej chwili jest koniecznością, bo cóż nam np z 2mln euro skoro zaraz okaże się, że przez promocję młodszych-słabszych nie awansujemy i stracimy 3 razy tyle?

Dla mnie spraw prosta: niech gra ten, który daje drużynie więcej.

Odpowiedz cytując