|
Póki co Duda gra raczej ze względu na formę i umiejętności, więc jak na razie jego wybór jest racjonalny.
Oczywiście jestem tego samego zdania, że awans i stawianie na lepszych w danej chwili jest koniecznością, bo cóż nam np z 2mln euro skoro zaraz okaże się, że przez promocję młodszych-słabszych nie awansujemy i stracimy 3 razy tyle?
Dla mnie spraw prosta: niech gra ten, który daje drużynie więcej.
|