|
Z tymi "propsami" dla wujka to bym się wstrzymał do czasu przedłużenia kontraktu.
Dzięki kontuzjom Bashy i Fernandeza, Wuja dał temu młodemu zawodnikami palec, ale patrząc na wypowiedzi "Pączka" to oczekiwania są tam na poziomie całej ręki. I te żale o wypożyczenie do Garbarni, aż przypomniał się pewien ojciec.
Wuja stawiając na młodego zawodnika bez zabezpieczenia kontraktowego zapędził się w kozi róg. Zobaczymy jak z tego wybrnie, oby nie sprzedał teraz Fernandeza.
|