Wyświetl pojedynczy post
Bielau
Senior Member
 
Od: 03.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90723
Stary 21.08.2022, 10:41
Transfer bez szaleństwa? Mam wrażenie, że ciągle nikt nie bierze pod uwagę realiów, w jakich się znajdujemy. A pod tym kątem jest to szokująco dobry transfer. Gość spokojnie mógłby być wzmocnieniem zespołu z ekstraklasy. A dla przypomnienia, gramy jednak w PIERWSZEJ LIDZE. I tydzień w tydzień widać, jak niski jest to poziom. A przychodzi do nas zawodnik z powodzeniem grający w drugiej lidze hiszpańskiej. Bez kontuzji, w pełni przygotowany do gry. Dla mnie na papierze mega transfer na realia pierwszej ligi.
Odpowiedz cytując