Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90721
Stary 20.08.2022, 19:41
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Najgorsze jest to że my jesteśmy obecnie przeciętniakiem względem Ekstraklasy... Jeżeli Rodado pokaże się z dobrej strony i strzeli do zimy powiedzmy 7/8 bramek to już w zimie może "zakochać się w warszawie" jak to swojego czasu zrobił jeden z naszych Hiszpańskich gwiazdorów...
Myślę, że tym czym się trzeba martwić to jest awans, a jak będziemy blisko, to w zimie będą łatwiejsze rozmowy. Ponoć by przyszedł do nas musieliśmy się zgodzić na jakieś duże prowizje dla Hiszpanów więc specjalnie bym się teraz Warszawą (Poznaniem, Szczecinem, Częstochową) nie martwił.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując