Arek95 napisał(a):

|
Najgorsze jest to że my jesteśmy obecnie przeciętniakiem względem Ekstraklasy... Jeżeli Rodado pokaże się z dobrej strony i strzeli do zimy powiedzmy 7/8 bramek to już w zimie może "zakochać się w warszawie" jak to swojego czasu zrobił jeden z naszych Hiszpańskich gwiazdorów...
|
Myślę, że tym czym się trzeba martwić to jest awans, a jak będziemy blisko, to w zimie będą łatwiejsze rozmowy. Ponoć by przyszedł do nas musieliśmy się zgodzić na jakieś duże prowizje dla Hiszpanów więc specjalnie bym się teraz Warszawą (Poznaniem, Szczecinem, Częstochową) nie martwił.