Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90718
Stary 20.08.2022, 19:31
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Transfer bez szaleństwa, raczej to nie ten napastnik pierwszego wyboru, bo Brzęczek wspomniał, że to jest znane w Polsce nazwisko.

Może u nas odpalić, bo jest w sile wieku, ma coś do udowodnienia jeszcze i szansę na pójście wyżej, wolę takie transfery niż gości dla których przejście do Wisły to degradacja sportowa, bo grali wcześniej w lepszych ligach.
Będzie chłopak wychodził ze skóry, żeby się pokazać i dobrze.

W ESA najlepiej sobie radzili Hiszpanie na dorobku jak Imaz, Carlitos, Angulo, Badia i wielu wielu innych. Jak przychodził ktoś z La Liga to już bywało różnie jak w przypadku Pereza. Jedynym wyjątkiem jest chyba Luis Fernandez, obawiałem się, że już mu się nie będzie chciało, a okazuje się, że ładnie zasuwa.
Carlitos pokazał, że można w ESA się wypromować na dobre pieniądze.
Miejmy nadzieję, że dwa lata u nas i jakaś kasa u/od szejka.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując