|
Transfer bez szaleństwa, raczej to nie ten napastnik pierwszego wyboru, bo Brzęczek wspomniał, że to jest znane w Polsce nazwisko.
Może u nas odpalić, bo jest w sile wieku, ma coś do udowodnienia jeszcze i szansę na pójście wyżej, wolę takie transfery niż gości dla których przejście do Wisły to degradacja sportowa, bo grali wcześniej w lepszych ligach.
Będzie chłopak wychodził ze skóry, żeby się pokazać i dobrze.
W ESA najlepiej sobie radzili Hiszpanie na dorobku jak Imaz, Carlitos, Angulo, Badia i wielu wielu innych. Jak przychodził ktoś z La Liga to już bywało różnie jak w przypadku Pereza. Jedynym wyjątkiem jest chyba Luis Fernandez, obawiałem się, że już mu się nie będzie chciało, a okazuje się, że ładnie zasuwa.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 20.08.2022 o godz. 19:13.
|