Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90711
Stary 19.08.2022, 23:11
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Może to też być próba zejścia z kosztów, bo część kontraktu zapłaci zespół, do którego go pożyczą.
Nie może, ale na pewno.

Widać to po strukturze graczy zza granicy którzy zostali u nas po spadku.

Mają dużą wartość sportowa, nie do wypuszczenia, kontakt na poziomie ekstraklasy: Colley, Fernandez
Obniżyli kontrakty: Mehremic, Ondrasek
80% kontraktu pokrywa inny klub: Cisse

Pereira, Balta, Basha- kontrakty już na poziomie 1 ligowym

Jakos nie sądzę by Hugi czy Fazlagic chcieli dobrowolnie obniżać kontrakty. A my tniemy koszty gdzie się da
Odpowiedz cytując