pepe72 napisał(a):

|
Może to też być próba zejścia z kosztów, bo część kontraktu zapłaci zespół, do którego go pożyczą.
|
Nie może, ale na pewno.
Widać to po strukturze graczy zza granicy którzy zostali u nas po spadku.
Mają dużą wartość sportowa, nie do wypuszczenia, kontakt na poziomie ekstraklasy: Colley, Fernandez
Obniżyli kontrakty: Mehremic, Ondrasek
80% kontraktu pokrywa inny klub: Cisse
Pereira, Balta, Basha- kontrakty już na poziomie 1 ligowym
Jakos nie sądzę by Hugi czy Fazlagic chcieli dobrowolnie obniżać kontrakty. A my tniemy koszty gdzie się da