|
Jeszcze temat Hugiego ze chca go wypozyczyc na sezon.
Moim zdaniem jest to proba zatrzymania zawodnika w Wisle. Gosc nie chce grac w 1 lidze i chce odejsc wiec zaproponowali mu ze go wypozycza tylko zeby zostal bo za rok bedzie juz w ekstraklasie z Wisla(tak mu obiecali). No bo innego wytlumaczenia nie widze zeby pozbywac sie niezlego skrzydlowego gdzie mamy plage kontuzji a obecni skrzydlowi nie wnosza za wiele jakosci.
2 opcja to pozbywanie sie wysokich kontraktow na rok w nadzieji ze za rok wroca do ektraklasy i finansowe zrodlo bedzie znow wysokie. Wiec przywroca wypozyczonych zawodnikow z wysokimi kontraktami.
Jesli chodzi o juniorow to temat pomijam bo wiadomo, niech sie ogrywaja nizej jak niedawno Duda.
Ogolnie z krytyka takiego podejscia bym sie wstrzymal bo bardzo mozliwe ze nie wiemy o czyms o czym wiedza w zarzadzie i sytuacja ta jeat proba ratowania, gdzie z naszej perspektywy wyglada to na nie logiczne
Ostatnio edytowane przez Skawa Wadowice : 19.08.2022 o godz. 17:12.
|