|
Pewnie byl to nasz wybor nr 3 lub 4. Ale biorac pod uwage ze to Polska to takie ogory noga odpalic co pokazalo kilku hiszpanow. Natomiast nie jeden z dobrym cv czlapal po polskich boiskach bez zadnego zaangazowania.
Czyli jak to mowia szanse 50/50 xD dobry albo chujowy xD
|