Wisła Kraków będzie miała napastnika. Jerzy Brzęczek dopiął swego!
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-16703721
GK Bartosz Karcz napisał(a):
|
Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych godzinach, najpóźniej w sobotę Wisła Kraków ogłosi pozyskanie nowego napastnika. I wszystko wskazuje również na to, że będzie to ten piłkarz, o którego tak mocno zabiegał od początku okna transferowego Jerzy Brzęczek. Chodzi o Angela Rodado, którego nazwisko w ostatnich tygodniach wiele razy przewijało się w kontekście Wisły.
|
https://youtu.be/V5vkSC1BRRY