|
Od dawna już chyba 70% społeczności Wiślackiej pogodziło się z tym, że ŻADEN napastnik nie trafi do klubu, a śpiewka o rzekomym oczekiwaniu to bujda na resorach i tania śpiewka wymyślona na szybko żeby nikt się nie przypierdalał że w klubie siedzą i piją kawkę zamiast pracować...
|