Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90703
Stary 19.08.2022, 11:27
Od dawna już chyba 70% społeczności Wiślackiej pogodziło się z tym, że ŻADEN napastnik nie trafi do klubu, a śpiewka o rzekomym oczekiwaniu to bujda na resorach i tania śpiewka wymyślona na szybko żeby nikt się nie przypierdalał że w klubie siedzą i piją kawkę zamiast pracować...
Odpowiedz cytując