Karherop napisał(a):

Czyli pozycje 8 i 6 to odpowiednio: Plewka, Balta, Basha, Talar i Szywacz. Może alternatywnie też Duda.
Nie wygląda to za ciekawie. A na pewno nie dla drużyny która chce grać o awans.
|
Obecność Fazlagica w kadrze dawała tylko złudzenie, że w razie czego to on zagra. Figę by zagrał, taka jest prawda. To piłkarz o niewiarygodnie niskich umiejętnościach, to jest wprost nie do wiary, że nam go wcisnęli za 500k EUR
Prawda jest taka, że jak będzie trzeba to i Duda zagra na pozycji nr 8 i zrobi to lepiej niż Fazlagić.