Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5606
Stary 17.08.2022, 20:20
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ze tak pogardzili Parzyszkiem? Tego się nie spodziewałem.
A mnie to nie dziwi. Zupełnie mi nie pasował do tej drużyny. Zdziwiło mnie rzekome zainteresowanie. Jest to wybitnie nieskuteczny piłkarz, mocno drewniany. Szukamy raczej takiego który będzie się nadawał do ataku pozycyjnego, dogra, podrybluje.

Rozwalają mnie te pytania widowni o Hugiego. Zresztą - słusznie wyśmiane. Jeszcze trochę posiedzi na trybunach i okaże się że to najlepszy zawodnik Wisły.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.08.2022 o godz. 20:26.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując