Karherop napisał(a):

|
Ze tak pogardzili Parzyszkiem? Tego się nie spodziewałem.
|
A mnie to nie dziwi. Zupełnie mi nie pasował do tej drużyny. Zdziwiło mnie rzekome zainteresowanie. Jest to wybitnie nieskuteczny piłkarz, mocno drewniany. Szukamy raczej takiego który będzie się nadawał do ataku pozycyjnego, dogra, podrybluje.
Rozwalają mnie te pytania widowni o Hugiego. Zresztą - słusznie wyśmiane. Jeszcze trochę posiedzi na trybunach i okaże się że to najlepszy zawodnik Wisły.