|
W sumie ciekawe, kto pierwszy pęknie: Hugi, bo nie grając nic, żaden sensowy klub go nie weźmie, czy Wisła, bo przy tylu kontuzjach powinna stawiać na Hugiego, bo to zupełnie inny poziom gry niż Cisse czy Starzyński. Czy u nas co okienko musi odbywać się taka telenowela?
|