No ale zobacz, tylko 3 pierwsze drużyny dobrze punktowały, a przed tą kolejką było ich z 5 czy 6.
Oczywiście, że był to tylko wycinek sezonu, ale i tak zaskakujące było jak dużo drużyn punktowało mocno jednocześnie na dystansie tych 5 kolejek. Twoje spostrzeżenie łączy się też z moim - 1 liga powoli przestaje zaskakiwać, sezon mija, formy drużyn się załamują, wyścig żółwi on

Podejrzewam, że za 10 kolejek to 1 max 2 drużyny będą oscylować w okolicy 2 punktów za mecz.
Ciekaw jestem czy ewentualna strata punktów ze Skrą zrzuciłaby nas ze strefy bezpośredniego awansu

Wolałbym tego nie testować, ale wcale bym się nie zdziwił, gdyby remis ze Skrą pozwolił nam utrzymać miejsce 1-2.