Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90683
Stary 16.08.2022, 21:45
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Ja również jestem team Hugi. Gość robił liczby w średniaku ligi austriackiej więc spokojnie w polskiej pierwszej lidze powinien dawać konkrety.
Że chcemy żeby zszedł z listy płac ? To po co dostawał szansę w sparingach ?
I tak mu płacimy więc dlaczego z tego nie korzystać. Na wiosnę podobnie było z Klimentem. Płaciliśmy ale Brzęczek go nie widział nawet w kadrze meczowej więc graliśmy na siłę Ondraskiem i nawet nie było kogo za niego wpuścić, Kliment sobie siedział na trybunach, a dzisiaj strzela w eliminacjach Ligi Mistrzów, w Wisła jest w 1 lidze.
Chyba nie pamiętasz jak w drugim meczu pod wodzą Brzęczka Kliment wszedł an końcówkę z Legią i zrobił bezmyślny faul, po którym padła bramka....

Odpowiedz cytując