|
Eeee statystycy, WY się wczoraj urodziliście?
To nie jest żadna magia I ligi, ani cuda jakieś, tylko po prostu typowy wycinek sezonu. Kilka drużyn w formie, łatwy terminarz więc na przestrzeni kilku kolejek punktują dobrze. I taki wycinek możnaby zrobić zapewne w dowolnym momencie sezonu 1 ligi czy ekstraklasy i pokazać jak to dwie czy 3 drużyny zajebiście punktują w 5 czy 6 kolejkach.
Sezon 21/22 I liga
1. Koron 18 pkt
2. Widzew 15 pkt
3. Miedź 14 pkt
4. ŁKS 11 pkt
W ekstraklasie przed chwilą była taka zajebista cracovia co miała 9/9 pkt zdobyte. Póki co ładnie idzie Wisła Płock cy Stal Mielec ale jeśli nie oszukają przeznaczenia to wylądują niżej niż miejsce dające puchary. Przecież to normalne, że w danym czasie jakieś drużyny mocno punktują, później puchną itd
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|