Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90680
Stary 16.08.2022, 20:07
Na kontrakt Izraelczyka nie ma pieniędzy? ale na kadrę 30-osobową jest. Na sponsorowanie tylu chłopów jest, gdzie 70% nie nadaje się na I ligę. Same młode talenty, gdzie Brzęczek mówi, że to melodia przyszłości a gość wchodzi w drugiej połowie zaraz po podpisaniu kontraktu. Jak to nazwać "tonący chwyta się brzytwy"? czy "ujowe zarządzanie"?
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
Odpowiedz cytując