sevenheaven napisał(a):

Hugi w Ekstraklasie grał nie wiele, a przez ten czas zaliczył 5 punktów do punktacji kanadyjskiej.. średnio zaliczał asystę gola co 151minut.. powiedz mi jak wyglądaja statystyki Cisse ?
jak dla mnie Hugi może stać w miejscu.. ale w 1 lidze powinien spokojnie sobie dać radę i mieć mnóstwo asyst, to są fakty, a nie gdybanie
nie jestem jego zwolennikiem, ale uważam, że to nasz najlepszy skrzydłowy na chwilę obecna
|
Ja również jestem team Hugi. Gość robił liczby w średniaku ligi austriackiej więc spokojnie w polskiej pierwszej lidze powinien dawać konkrety.
Że chcemy żeby zszedł z listy płac ? To po co dostawał szansę w sparingach ?
I tak mu płacimy więc dlaczego z tego nie korzystać. Na wiosnę podobnie było z Klimentem. Płaciliśmy ale Brzęczek go nie widział nawet w kadrze meczowej więc graliśmy na siłę Ondraskiem i nawet nie było kogo za niego wpuścić, Kliment sobie siedział na trybunach, a dzisiaj strzela w eliminacjach Ligi Mistrzów, w Wisła jest w 1 lidze.