Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90677
Stary 16.08.2022, 13:08
Z Hugim to jest ewidentne przeciąganie liny.


Podejrzewam, że dostał ultimatum pt :

- rozwiąż polubownie kontrakt, znajdź sobie inny klub, my ci coś tam wypłacimy (albo i nie) za polubowne rozwiązanie albo gnij na trybunach i dalej niszcz sobie karierę


Pytanie też czy nie dostał innego wyboru pt :

- zachowaj się w porządku, dołożyłeś nogę do spadku, zejdź z oczekiwań finansowych, a wrócisz do drużyny i pomożesz w walce o awans (vide Mehremic).


Prawdę znają tylko włodarze, pytanie czy pozostaną nieugięci. Dla mnie Hugi był słaby w ekstraklasie. Mało dynamiczny, statyczny, zorientowany tylko na ofensywę, nie presujący. Pytanie czy taki piłkarz jest nam potrzebny. Nasza gra w pressingu wygląda bardzo dobrze, pytanie czy taki techniczny leserek by nam nie psuł gry swoim podejściem.
Mi Hugi przypomina stylem gry innego piłkarza z ekstraklasy - Filipa Starzyńskiego. Tyle, że Starzyński jest po prostu dużo lepszym piłkarzem i w ważnych meczach potrafi się spiąć i dać drużynie punkty. Co nie zmienia faktu, że przez większość sezonu całe ZL gra pod niego i musi za niego zapieprzać po boisku.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 16.08.2022 o godz. 13:15.
Odpowiedz cytując