Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 16.08.2022, 13:07
s1mone napisał(a):Wyświetl post
- Fazlagić, który nie jest aż tak straszny jak niektórzy tutaj próbują dowodzić. Naturalnie przegrywa on rywalizację o pierwszy plac z Bashą, Plewką, Baltą i możliwe, że z Talarem, ale to nie jest aż taki straszny ogór jak niektórzy piszą. To jest ogór tylko i wyłącznie, jak się weźmie pod uwagę ile za niego zapłaciliśmy. Kompletnie niepotrzebnie, na tym poziomie co gramy jest pożyteczny. Przyszły kartki, kontuzje, ktoś na ławce musi siedzieć. A może to on otrzyma szansę?
Raczej nikt nam za niego nie odda 500 tyś Euro spuszczonych w klopie, on sam też chyba nie kwapi się do odejścia. Pewnie pobiera wysokie apanaże. Skoro tak to wygląda to dajmy mu spokój, niech próbuje pokazać na co go stać. A włodarze niech sobie łamią głowy co z tym fantem zrobić w dłuższej perspektywie.
Brzęczek go nawet w 18stce nie widzi, więc nie wiem jak z jego przydatnością..
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując