Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90676
Stary 16.08.2022, 12:26
Z tym odszkodowaniem to czytałem gdzieś, że to jest przepis PZPN, UEFA takich przepisów nie stosuje i pewnie bali się, że potem musielibyśmy płacić wysokie odszkodowania jeśli zawodnicy złożyli by pozwy do uefy


Odpowiedz cytując