Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90675
Stary 16.08.2022, 12:25
robert777 napisał(a):Wyświetl post
Skoro Hugi się nie nadaje i do tego ma wysoki kontrakt to dlaczego nie skorzystali z tego przepisu, że po spadku można rozwiązać kontrakt za 1-miesięcznym odszkodowaniem?
Bo to nasz polski, wewnętrzny przepis, którego zgodność z prawem FIFA/UEFA jest co najmniej kontrowersyjna. A wszelkie stosunki z zagranicznymi piłkarzami rozstrzygają nie polskie, tylko międzynarodowe instytucje, więc istniało znaczące ryzyko, że takie rozwiązanie kontraktu uznane zostałoby za bezprawne.
Odpowiedz cytując