robert777 napisał(a):

|
Skoro Hugi się nie nadaje i do tego ma wysoki kontrakt to dlaczego nie skorzystali z tego przepisu, że po spadku można rozwiązać kontrakt za 1-miesięcznym odszkodowaniem?
|
Bo to nasz polski, wewnętrzny przepis, którego zgodność z prawem FIFA/UEFA jest co najmniej kontrowersyjna. A wszelkie stosunki z zagranicznymi piłkarzami rozstrzygają nie polskie, tylko międzynarodowe instytucje, więc istniało znaczące ryzyko, że takie rozwiązanie kontraktu uznane zostałoby za bezprawne.