Wyświetl pojedynczy post
Greg25
Senior Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 16.08.2022, 11:49
Jeśli kupimy jakiegoś podstarzałego grzyba na lewą obronę, to z automatu blokujemy dobrze rokującego młodego, który robi wręcz niesamowite postępy praktycznie w każdym meczu, sprawa mocno dyskusyjna. Tu nie chodzi o samozadowolenie, tylko raczej chłodną kalkulację, Wachowiak w odpalił, więc dajemy mu szansę na granie, na jego pozycji jest jeszcze Niewiadomski, myślę, że trener widzi ich na treningach i wyciąga wnioski. Lepiej zakontraktować kozaka do napadu, niż znowu wagon przeciętniaków, a tym skończyłyby się wzmocnienia na każdą pozycję.

Swoją drogą warto by się przeprosić z Krzyśkiem Mączyńskim, we Wrocławiu odstawili go na boczny tor, więc byłaby szansa dogadania się na korzystnych warunkach dla obu stron (dla fanatyków można by rzucić jakiś banał, że wcale nie chciał od nas odchodzić, że to wszystko przez szarksików...)
Odpowiedz cytując