Karherop napisał(a):

|
Gości spoza UE mamy 4: Mehremic, Cisse. Fazlagic i Hugi.
|
Temat paszportu spoza UE jest o tyle sztuczny, że ograniczenie dotyczy jednoczesnego przebywania dwóch takich gości na boisku, a Cisse i Hugi rozpatrywani są jako alternatywa na tej samej pozycji, czyli gra albo jeden, albo drugi. W praktyce zajmowaliby to samo miejsce, co najwyżej zmieniając się w trakcie meczu jeden do jednego. Jeśli jest miejsce na boisku dla Cisse, to znalazłoby się też miejsce dla Hugiego.