Nawet na pewno ma 4.
https://www.meczyki.pl/i-liga,120,kartki
Skoro w przypadku I ligi kary odbywa się za czwarte, siódme i dziesiąte przewinienie, a każde kolejne oznacza przymusowy odpoczynek to znaczy, że nie będziemy już oglądali Balty w kolejnym meczu?
Nikogo to nie zainteresowało po meczu?
Tak, wiem...wszyscy się przejmowali porażką