Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 16.08.2022, 10:13
Nawet na pewno ma 4.
https://www.meczyki.pl/i-liga,120,kartki
Skoro w przypadku I ligi kary odbywa się za czwarte, siódme i dziesiąte przewinienie, a każde kolejne oznacza przymusowy odpoczynek to znaczy, że nie będziemy już oglądali Balty w kolejnym meczu?
Nikogo to nie zainteresowało po meczu?
Tak, wiem...wszyscy się przejmowali porażką
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując