Karherop napisał(a):

|
Modernizacja rozbija się głównie o widoczny beton? To jest najmniejszy problem. Nie z powodu betonu na stadionie nawet małych koncertów nie organizują, skoro nawet nie ma możliwości wjazdu że sprzętem nagłośnieniowym.
|
Jak to ku**a było projektowane?!
Gdzieś czytałem, że Obtułowicz przedstawił pierwotnie projekt, który przewidywał, że szatnie gospodarzy i gości będą po przeciwnych stronach boiska, co automatycznie wykluczałoby stadion miejski z meczów pucharowych organizowanych przez UEFA.
Dodać do tego należy, że chyba nadal miasto nie posiada praw autorskich do projektu i trzeba je będzie osobno wykupić (standardem jest, że projektant przenosi prawa autorskie już w chwili sporządzenia projektu - tu powinny polecieć głowy z magistratu, widać, że nie ma tam nikogo kto uczestniczył przy budowie większej niż domek jednorodzinny).