Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21988
Stary 16.08.2022, 08:28
Oczywiście, że to nasz problem, bo gdyby można było na tym stadionie organizować inne wydarzenia niż mecze, to Wisła by mogła być jego operatorem (w całości) i na nim zarabiać poza match- dayem, a nie wynajmować trybuny.
Odpowiedz cytując