Arek95 napisał(a):

Akurat kwestia Hugiego, że nie gara z uwagi na brak paszportu UE to jest on JEDYNYM piłkarzem nie mającym paszportu...
Cisse ma podwójne obywatelstwa Gwinei oraz Francji, a Pereira ma Francji i Republiki Zielonego Przylądka.
|
Cisse nie ma paszportu francuskiego, 100 razy było to prostowane, na Transfermarkt jest błąd.
Gości spoza UE mamy 4: Mehremic, Cisse. Fazlagic i Hugi.
Oczywiście gdyby Hugi miał zostać to by się go gdzieś upchnelo.
Bartosz Karcz zawsze powtarza: najlepsi są piłkarze którzy nie grają. O Hugim to idealnie pasuje. Tak samo jak wcześniej pasowało o Mehremiciu.
Nie wiem natomiast jakie klub szykuje ruchy na koniec okna, ale nie może się powtórzyć drugi taki mecz z ławka rezerwowych złożonych z samych młodzieżowców. Ja bym tu widział nawet 3 wzmocnienia...