Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90671
Stary 16.08.2022, 06:51
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Akurat kwestia Hugiego, że nie gara z uwagi na brak paszportu UE to jest on JEDYNYM piłkarzem nie mającym paszportu...
Cisse ma podwójne obywatelstwa Gwinei oraz Francji, a Pereira ma Francji i Republiki Zielonego Przylądka.
Cisse nie ma paszportu francuskiego, 100 razy było to prostowane, na Transfermarkt jest błąd.

Gości spoza UE mamy 4: Mehremic, Cisse. Fazlagic i Hugi.

Oczywiście gdyby Hugi miał zostać to by się go gdzieś upchnelo.

Bartosz Karcz zawsze powtarza: najlepsi są piłkarze którzy nie grają. O Hugim to idealnie pasuje. Tak samo jak wcześniej pasowało o Mehremiciu.

Nie wiem natomiast jakie klub szykuje ruchy na koniec okna, ale nie może się powtórzyć drugi taki mecz z ławka rezerwowych złożonych z samych młodzieżowców. Ja bym tu widział nawet 3 wzmocnienia...
Ostatnio edytowane przez Karherop : 16.08.2022 o godz. 07:36.
Odpowiedz cytując