Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
ricenb
Member
Od: 03.2005
Offline
#
21983
16.08.2022, 02:48
najbardziej w....ia mnie to ze osoby odpowiedzialne za to wszystko wyciągnęli pieniądze teraz śmieją się z tego nie czując żadnego dyskomfortu ze ktokolwiek osadzi ich za to papierowe państwo !
ricenb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ricenb
Znajdź inne posty napisane przez ricenb