|
Teraz jedyna nadzieja, że rząd zwiększy dotacje. Gość bardzo fajnie podrzucił nam kukułcze jajo, dla ludzi niezorientowanych w temacie winny jest klub i jego kibice a nie prezydent, projektant i całe grono łapówkarzy. Zasrany populista
Ostatnio edytowane przez kolarz90 : 16.08.2022 o godz. 01:39.
|