Wyświetl pojedynczy post
JudasPriest
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21981
Stary 15.08.2022, 23:49
Oczywiście pomysł o zaoraniu wszystkiego i postawienia bloków jest irracjonalny.
Ale prędzej czy później trzeba będzie coś z tym stadionem zrobić. Już kosztował ponad 600 mln, co roku przynosi straty, modernizacje są drogie, a miasto nie ma nawet praw autorskich (czy jak to się nazywa) do przeprojektowania go. Biorac pod uwage ze ta firma z Warszawy za jakies prace liczy sobie 170mln to tez mam wrazenie ze taniej bedzie zrobic cis od zera. Ten stadion to jest jak samochod ktory sie kupilo bo byl ladny i tani, a okazal sie totalnym gruchotem. I czasem lepiej pozbyc sie gruchota niz ladowac w niego wielokrotnie wiecej w mysl zasady "wlozylem w niego tak duzo to musze dolozyc jeszcze wiecej"
Nie mam pojęcia co z tym fantem zrobić, ale wydaje mi się ze długo tak nie pociągnie. Kończą się czasy beztroskiego wydawania pieniędzy.
Ostatnio edytowane przez JudasPriest : 15.08.2022 o godz. 23:53.
Odpowiedz cytując