Greg25 napisał(a):

|
Dodatkowo przewagą Momo jest to, że gra u nas za darmochę, bo kontrakt opłacają mu Niemcy.
|
Przewagą w stosunku do gościa, któremu płacimy w cholerę kasy żeby siedział na trybunach, chociaż kiedy grał, to robił to lepiej* od tego, co grał za darmochę?
____
*) lepiej wcale nie oznacza, że dobrze