Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90666
Stary 14.08.2022, 22:00
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Pewnie tak, tylko na razie Pereiry nie ma.
Idea jest taka, że skoro i tak płacimy Hugiemu mógłby na to zarobić.
Idea jest taka że Hugi ani nie rozwiązał kontraktu, ani nie zgodził się na jego częściowe zawieszenie. Nie będzie grał bo to jedyna forma nacisku na niego.
Koleś niczego nie gwarantuje, jest słaby i raczej nie jego brak był przyczyną porażki. Na razie drużyna punktuje świetnie więc Hugi będzie siedział na czterech literach.

Przy okazji (nie do Ciebie) - nie ma żadnego podobieństwa między sytuacją Hugiego a FBF. Są w zasadzie skrajnie przeciwne. Forbes olał klub, robił wszystko żeby wymusić rozwiązanie kontraktu łącznie z lipnymi zwolnieniami lekarskimi. Brzęczek chciał jego powrotu, Forbes go olał. W klubie postanowili nie iść do sądu, dogadali się polubownie (ja bym gnoja dojechał).
Hugiego my chcemy się pozbyć bo jest do dupy, dużo zarabia i trzyma się pazurami kontraktu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.08.2022 o godz. 22:03.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując