wolfy napisał(a):

|
Nie rozumiem pytania. Hugi nie ma nic poza wrzutką, a przynajmniej niewiele do tej pory pokazał. Chcemy się go pozbyć bo ma wysoki kontrakt i nieadekwatne umięjętności. IMO Pereira jest znacznie lepszy.
|
Pewnie tak, tylko na razie Pereiry nie ma.
Idea jest taka, że skoro i tak płacimy Hugiemu mógłby na to zarobić.