Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 14.08.2022, 11:55
Temat jest jak najbardziej na poważnie, co niby zmienia lista?

Warto by się zastanowić czego Wiśle potrzeba żeby być lepszą drużyną nie za tydzień czy dwa tylko za rok czy dwa...

Są opinie że skład który mamy może da radę awansować, ale potem trzeba znowu wymienić pół drużyny żeby od razu nie polecieć. Ja się z tym nie zgadzam.

Mamy wielu młodych w drużynie, gramy w na tyle słabej lidze, że ci młodzi dadzą radę jeżeli będą mieli trenera z prawdziwego zdarzenia. Każdy tydzień z Brzęczkiem na ławce to strata czasu i potencjału. Niektórzy już zmarnowali kupę czasu, taki Starzyński cofa się w rozwoju, Wachowiak się poprawił ale nie wiadomo czy nie dlatego że go u nas przez rok nie było. Duda z każdym tygodniem coraz słabszy. Wyniki są najistotniejsze, ale trzeba widzieć z czego one wynikają, a u nas zależą w głównej mierze od fortuny. Trzeba coś zmienić w całym funkcjonowaniu zespołu bo od dawna jest źle i jeżeli nic się nie zmieni to będzie jeszcze gorzej.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując