Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90661
Stary 14.08.2022, 11:39
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie gra żeby nie złapać kontuzji. Priorytetem jest żeby zszedł z list płac bo kontrakt ma na poziomie Fernandeza.

Jak do 1 września nie rozwiążą z nim kontraktu to zapewne będzie włączany do kadry meczowej.

Większa zagadka jest wczorajszy brak Fazlagicia.

Wczorajsza kadra meczowa, a raczej ławka rezerwowych obnażyła wszystkie mankamenty naszej kadry. Niestety o wielu alarmowano od tygodni.

Hugi ma raptem 27 lat, nigdy nie miał kontuzji, w każdym sezoni grał po kilkadziesiąt meczów. Jaka jest szansa, że akurat przez te kilka tygodni złapie kontuzje?

Dodatkowo, czy naprawde nie istnieje możliwość, że byłby równie wartościowym zawodnikiem, co Fernandez? Do tego Hiszpan miałby w końcu z kim poklepać.
Odpowiedz cytując