Cytat:
otóż w/w Jasio w obecnym sezonie w 5 meczach strzelił 4 gole (gol co 57 minut dla ścisłości) , 2 w 'smiesznej' lidze czeskiej , ale 2 kolejne już w LM
myśle że sensownym jest pytanie kto jest odpowiedzialny , za niewykorzystanie takiego gracza
jest to jak najbardziej wątek związany z naszą polityką transferową
|
Prawdopodobnie nie wytrzymał drozdowego zapieprzania, ja jednak wciąż czekam na odpowiedź, kto sprowadził do Wisły takie czeskie drewno...?!!!
Byłbym zapomniał - DEBILU!!!
