Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90642
Stary 13.08.2022, 08:48
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Jutro debiut RL9. To się liczy. Największy z Największych.

Jutro wszyscy kibicujemy Robertowi, nawet ci zapatrzeni w Nieomylnego spadkowicza.

A nie jakieś spięcia o obronę anonimów, którzy jak wiadomo doprowadzili Wisłę do spadku z wujaszkiem na czele.

Jasio ,,nie umiem strzelać" Kliment jest największym symbolem tej błazenady.
nawet żydowski troll podrzuci czasem ciekawy wątek


otóż w/w Jasio w obecnym sezonie w 5 meczach strzelił 4 gole (gol co 57 minut dla ścisłości) , 2 w 'smiesznej' lidze czeskiej , ale 2 kolejne już w LM

myśle że sensownym jest pytanie kto jest odpowiedzialny , za niewykorzystanie takiego gracza

jest to jak najbardziej wątek związany z naszą polityką transferową
Odpowiedz cytując