KOALIK napisał(a):

Jutro debiut RL9. To się liczy. Największy z Największych.
Jutro wszyscy kibicujemy Robertowi, nawet ci zapatrzeni w Nieomylnego spadkowicza.
A nie jakieś spięcia o obronę anonimów, którzy jak wiadomo doprowadzili Wisłę do spadku z wujaszkiem na czele.
Jasio ,,nie umiem strzelać" Kliment jest największym symbolem tej błazenady.
|
nawet żydowski troll podrzuci czasem ciekawy wątek
otóż w/w Jasio w obecnym sezonie w 5 meczach strzelił 4 gole (gol co 57 minut dla ścisłości) , 2 w 'smiesznej' lidze czeskiej , ale 2 kolejne już w LM
myśle że sensownym jest pytanie kto jest odpowiedzialny , za niewykorzystanie takiego gracza
jest to jak najbardziej wątek związany z naszą polityką transferową