|
Ja szukam powodu? Dlaczego jako motywację Brzęczek podaje utrzymanie w 1 lidze? To jest mocne stąpanie po ziemi?
Niech jeszcze powie że utrzymanie to będzie sukces, bo liga jest trudna, każdy może wygrać z każdym, jesteśmy na takim etapie jakim jesteśmy i materiał ma taki a nie inny. Powtarza Brzęczek te komunały na każdym kroku. To jest mocne stąpanie po ziemi?
Nie, to jest asekuranctwo i frajerski minimalizm...
Brzęczek odejdź !!!
|