Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 13.08.2022, 08:04
Ja szukam powodu? Dlaczego jako motywację Brzęczek podaje utrzymanie w 1 lidze? To jest mocne stąpanie po ziemi?

Niech jeszcze powie że utrzymanie to będzie sukces, bo liga jest trudna, każdy może wygrać z każdym, jesteśmy na takim etapie jakim jesteśmy i materiał ma taki a nie inny. Powtarza Brzęczek te komunały na każdym kroku. To jest mocne stąpanie po ziemi?

Nie, to jest asekuranctwo i frajerski minimalizm...

Brzęczek odejdź !!!
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując