Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90638
Stary 12.08.2022, 22:39
Greg25 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, czy tylko ja odniosłem takie wrażenie, ale Jurek Brzęczek strasznie się podekscytował, jak dostał pytanie nt. Talara, wręcz można było odnieść wrażenie, że gdyby udało się go zgłosić, to byłby pewniakiem do składu w jutrzejszym meczu...
Ja też, wbrew sugestiom zajebistego wolfa mam nadzieję, że to nie przypadkowy transfer.
Talar zagrał 3 spotkania w reprezentacji Polski U-20, jest z akademii lecha i cos liznął futbolu w Lyonie.
Nie widziałem go w akcji, ale mam dobre przeczucia.

Tak, tak... wolfy znowu się do.......i, że się nie znam, a piszę.
No, ale w końcu taka jego społeczna, wiekopomna rola.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując