Greg25 napisał(a):

|
Nie wiem, czy tylko ja odniosłem takie wrażenie, ale Jurek Brzęczek strasznie się podekscytował, jak dostał pytanie nt. Talara, wręcz można było odnieść wrażenie, że gdyby udało się go zgłosić, to byłby pewniakiem do składu w jutrzejszym meczu...
|
Ja też, wbrew sugestiom zajebistego wolfa mam nadzieję, że to nie przypadkowy transfer.
Talar zagrał 3 spotkania w reprezentacji Polski U-20, jest z akademii lecha i cos liznął futbolu w Lyonie.
Nie widziałem go w akcji, ale mam dobre przeczucia.
Tak, tak... wolfy znowu się do.......i, że się nie znam, a piszę.
No, ale w końcu taka jego społeczna, wiekopomna rola.