wolfy napisał(a):

|
Twoje kompulsywne zachowania są tak widoczne i oczywiste że nawet taki psychologiczny ignorant jak ja widzi po co tu wchodzisz. Nie ja jeden zauważyłem że zawracasz dupę.
|
Cieszę się, że skorzystałeś z okazji, żeby znowu pokazać swoją zajebistość.
W ogóle dobrze, że mamy na forum takiego zajebistego gościa jak Ty, który wszystko wszystkim wytłumaczy, który zna się też na psychologii i w ogóle jest słońcem narodów i światłością dla wszystkich błądzących.
Co do szklanych: zadaj sobie trud i znajdź w necie wiadomości o wszystkich kontuzjach Bashy w ciągu ostatnich, dajmy na to 5 lat i odpowiedz nam jaki musi zajść cud, żeby ten piłkarz (żeby nie było - bardzo go cenię i lubię) dał jakieś podstawy do tego, by liczyć na jego występy choć przez pół sezonu w Wiśle?
Liczę na Twoją wiedzę, o nieomylny i przezajebisty.