Panowie, dajcie już spokój z tymi przytykami i utarczkami.
Brać gazrurkę w łapę i dawaj jeden z drugim na Kozłówek się wyżyć
W kwestii napastnika, to interesujące jest z kim będzie rywalizował kiedy już do nas trafi (i jeśli trafi). Czy Żyro wyląduje na skrzydle? (niezbyt dobry pomysł)