Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 10.08.2022, 12:24
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie, nie był zaraz po ciężkiej kontuzji i zaraz potem mniejszej. Przykro mi że nie pasuje to do Twojej kolejnej teorii.
Jedno kluczowe pytanie pozostaje otwarte - czy zapierdalał?


Rozumiem że Momo będąc naszym zawodnikiem od marca czyli pół roku, przeszedł ciężką kontuzję, a zaraz potem mniejszą?

Nasz sztab medyczny to prawdziwe fachury...

Mam wrażenie, że właśnie Momo nie tyle pasuje do mojej teorii, co jako kolejny potwierdza panującą w klubie praktykę. Czyli z każdego można zrobić łamagę potrzeba tylko trochę treningu.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując