swiety37 napisał(a):

Wie ktoś czy klub zamierza się odwołać od żółtej kartki dla Jelicia?
Na ten moment dorwał już 3 kartkę, a dobrze by było jakby nie pauzował zanim Basha wróci do pełni sił.
|
Mam nadzieję, kartkę został za to że go sfaulowali. Nawet po meczu dyskutował o tym z sędzią.