Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

dla mnie kluczowe bedzie zamkniecie okienka
oczywiscie temat napastnika podkrecam bo śmieszy , ale tak naprawde na niego nie licze , natomiast troskam sie o rozkupienie nam składu
JEŚLI nie odejdzie nikt to jest szansa na pobicie rekordu miedzi i to nie żadne pompowanie balonika
jak odejdzie Fernandez to raczej nie
jak podkupia Fernandeza , Bieganskiego , Coleya i Dude , to o środek tabeli może byc ciężko
|
Dokładnie. Większość "zachodnich" lig kończy 31 sierpnia, więc mamy 3 tygodnie strachu o utrzymanie składu.
Po wczorajszej konferencji Wuja nie wyglądało, że jest przekonany, że nie będzie strat w sierpniu.
Myślę, że z wymienionej przez ciebie czwórki to możemy się obawiać jedynie o Fernandeza.