Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2367
Stary 10.08.2022, 09:02
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
dla mnie kluczowe bedzie zamkniecie okienka

oczywiscie temat napastnika podkrecam bo śmieszy , ale tak naprawde na niego nie licze , natomiast troskam sie o rozkupienie nam składu

JEŚLI nie odejdzie nikt to jest szansa na pobicie rekordu miedzi i to nie żadne pompowanie balonika

jak odejdzie Fernandez to raczej nie

jak podkupia Fernandeza , Bieganskiego , Coleya i Dude , to o środek tabeli może byc ciężko
Dokładnie. Większość "zachodnich" lig kończy 31 sierpnia, więc mamy 3 tygodnie strachu o utrzymanie składu.
Po wczorajszej konferencji Wuja nie wyglądało, że jest przekonany, że nie będzie strat w sierpniu.

Myślę, że z wymienionej przez ciebie czwórki to możemy się obawiać jedynie o Fernandeza.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując